ZAPRASZAMY

DO NASZEJ RESTAURACJI


Restauracja to miejsce, gdzie posiłki i napoje spożywa się bez pośpiechu. Niepowtarzalny smak i aromat naszych potraw wydobywamy wprost z natury. Świeże, wyłącznie naturalne składniki i właściwy sposób przyrządzania to sekret naszej kuchni.

Z myślą o wspólnym biesiadowaniu stworzyliśmy atrakcyjną ofertę na przyjęcia okolicznościowe: imieninowe, urodzinowe, weselne oraz z okazji chrzcin i komunii. Proponujemy organizację spotkań biznesowych i konferencji.

Skosztuj tego co smaczne i zdrowe.

NASZE
MENU

Zapoznaj się z naszą aktualną ofertą dań i trunków.
ZOBACZ
.
ZORGANIZUJ
IMPREZĘ


Okazji do świętowania jest wiele – wieczór kawalerski, ślub, imieniny, narodziny potomka, chrzciny, awans, jubileusz…. Zawsze pragniemy, aby ten dzień był wyjątkowy, jednak często zaczyna się i kończy podobnie. Jeżeli powierzysz organizację imprezy nam, zapewnimy wyśmienite menu, odpowiedni nastrój i oprawę muzyczną. Dysponujemy wydzieloną, małą kameralną salą i drugą dużą mogącą pomieścić ok 100 osób. Zapraszamy!

zadzwoń: 

505 028 800 lub 505 028 625

ZAMÓW
KATERING


Nie masz pomysłu czym ugościć na imprezie rodzinę, znajomych? Może planujesz spotkanie firmowe dla klientów, kontrahentów lub pracowników? Sprawimy, że stanie się ono ciekawym wydarzeniem, które zrobi wrażenie na Twoich gościach. Oprócz atrakcyjnego menu proponujemy dowóz niepowtarzalnego, własnej produkcji piwa w beczkach i kegach od 5 – 50 l. Przy większej ilości wypożyczamy rollbar.

zadzwoń: 

505 028 800 lub 505 028 625